Сьогодні вночі я викину речі
Залишу глибоко в душі кровотечі
Я хочу щоб було усе як колись
Вечірня вистава залишила осад
Вона залишилась коханою досі
Я мушу забрати її хоч кудись
Там де немає людей
Палатимуть зорі
Там де немає людей
Світанки прозорі
Там де немає людей
Високо і низько
Там де немає людей
Ми з нею так близько
Скільки ще мені боятись грому
Скільки ще мені ховати втому
І лежати бачити ії уві сні
Ми могли б залишитися двоє
Бачити на небі світлі зорі
І ховатись з нею подалі від всіх(один)