Ти, зовеше лятото на Черното море
лежеше си на плажа в Ахелой.
ти,се печеше без бански все там до мен
като минеше надавах вой.
Тук на спасителния пост стоях
гледах все към тебе и се размечтах
чаках те да почнеш да се давиш.
Да осъзнавам грешката си аз сега
и преди със теб да съм се запознал
буя си към тебе хвърлих твърде рано.
Бях спасител,цяло лято на морето бях спасител
и на малките деца аз бях учител,
а на майките им прелъстител
Бях спасител,цяло лято на морето бях спасител
само дето трябваше да те попитам
вместо като луд да ти налитам
Прирев:
Исках аз да те спася,обаче ти ме ритна
не бе добра идея на суша да спасявам
Исках аз да те спася обаче ти ме ритна
но пък и не ми дреме,що ли се обяснявам
Бях спасител,цяло лято на морето бях спасител
и на малките деца аз бях учител
а на майките им прелъстител
Бях спасител,цяла лято на морето бях спасител
само дето трябваше да те попитам
вместо като луд да ти налитам
.....Бях спасител.....