Текст песни «Южен Вятър (Дуо Котрулеви) - Батальона» Батальона се строява за последен път, старото се уволнява, зайците реват.(x2) А кога ли ще дойде денят да се върна аз у дома, а кога ли ще дойде денят да се уволня?(x2) Няма вече старшината вечно да крещи, рота равнис, рота мирно, рота остави. Няма вече непоряди, арести и строй, има само мацки млади, гаджета безброй. И ето идва шифрограмата и аз падам на колене, и се моля на всички богове - уволнение!(x2) На портала вън ме чака бялата кола, а на задната седалка гадже без пола. На портала офицери колкото си щеш, старото се уволнява не отдава чест. И ето идва шифрограмата и аз падам на колене, и се моля на всички богове - уволнение!(x2) Няма вече да ни буди с електорат червен, изпълнявай Тунджа-200, аз съм уволнен. Няма вече да ни мръзнат голите крака, те ще бъдат все на топло между две бедра. А кога ли ще дойде денят да се върна аз у дома, а кога ли ще дойде денят да се уволня?(x2) track id: #167466