Текст песни «Fratii pește - Oarecum Sa Cred» Lasatzi-ma in noaptea asta Sa beau sa chefuiesc, Nu vreau sa fac vre-o minune Nu vreau sa gresesc. Lasatzi-ma in noaptea asta Sa ma gandesc la ea.. Vreau sa stau singur La masa care am stat cu ea. ref: Oare cum sa cred? C-ai plecat de langa mine. Si cum sa te stiu? In bratze la nu stiu cine. Oare cum sa cred? Unde sa te caut?. Lasatzi-ma in noaptea asta Sa beau sa chefuiesc. Nu vreau sa fac vre-o minune Nu vreau sa gresesc. Lasatzi-ma in noaptea asta Sa ma gandesc la ea.. Vreau sa stau singur La masa care am stat cu ea. track id: #659859